KONST / Litografier / Färglitografi 11543388
nr 1154 3388
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 270/395, landskap, motivet: 60x46
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:07:35
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare